Cena netto:
148,50 zł 198,00 zł 198,00 zł
Cena brutto:
182,66 zł 243,54 zł 243,54 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 350 mm
szerokość 290 mm
wysokość 200 mm
rozmiar GN: GN 1/2 (325x265 mm)
materiał: drewno
kształt: prostokątny
kolor: brązowy

Drewniana skrzynka w brązowym kolorze, GN 1/2 | APS, Superbox - Opis:

Skrzynka GN ½ wykonana z naturalnego, akacjowego drewna, przeznaczona do ekspozycji produktów żywnościowych na bufetach hotelowych, szwedzkich stołach, bankietach oraz imprezach cateringowych. Jest to jeden z wielu elementów systemu bufetowego, który umożliwia dowolne komponowanie wariantów bufetowych i dopasowanie ich do dowolnej przestrzeni hotelowej niezależnie od jej stylu. Moduły pozwalają na nieograniczone możliwości aranżacyjne a w połączeniu z porcelaną, modnymi elementami z miedzi, sprawią, że prezentacja bufetowych dań będzie doskonała. Produkt urozmaici i podkreśli naturalne produkty jak owoce, pieczywo, sery czy wędliny. Rewelacyjnie odnajdzie się we wszelkich hotelach, restauracjach, pensjonatach, domach weselnych lub restauracjach podających posiłki lub przekąski w formie bufetu. Będzie pięknie prezentować się na imprezach organizowanych na świeżym powietrzu. Skrzynki można sztaplować. Nie należy ich myć w zmywarkach.
Drewniana skrzynka w brązowym kolorze, GN 1/2 | APS, Superbox - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Drewniana skrzynka w brązowym kolorze, GN 1/2 | APS, Superbox - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny