Cena netto:
366,35 zł 431,00 zł 431,00 zł
Cena brutto:
450,61 zł 530,13 zł 530,13 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.5 l
materiał: stal nierdzewna

Syfon do bitej śmietany 0,5 l | KAYSER, T-BS4051 - Opis:

Syfon Kayser Inox o pojemności 0,5 l wykonany ze stali nierdzewnej. Sprzęt o rewelacyjnej jakości. Dopracowanie technologiczne oraz niezawodny i wytrzymały pojemnik z gwarancją szybkiego, higienicznego i taniego przygotowania naturalnej, lekkiej i puszystej bitej śmietany. W komplecie 2 różne końcówki do dekoracji. Śmietana pozostaje w syfonie świeża 10 dni, jeśli jest przechowywana w niskiej temperaturze i bez dopływu powietrza. Sprawdzi się w każdej cukierni, kawiarni oraz restauracji czy bufecie, który przygotowuje własne desery i wypieki. Syfon do bitej śmietany T-BS4051 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Syfon do bitej śmietany 0,5 l | KAYSER, T-BS4051 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Syfon do bitej śmietany 0,5 l | KAYSER, T-BS4051 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny