Cena netto:
5459,16 zł 6499,00 zł 6499,00 zł
Cena brutto:
6714,77 zł 7993,77 zł 7993,77 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 600 mm
szerokość 696 mm
wysokość 2027 mm
pojemność: 441 l
moc całkowita: 0.15 kW
napięcie: 230 V
temperatura minimalna: 2 °C
temperatura maksymalna: 12 °C
waga: 93 kg
ilość półek: 6 szt.
ilość drzwi: 1 szt.
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal malowana
  • szkło
rodzaj drzwi: uchylne
kolor:
  • czarny
  • srebrny
rozmrażanie: automatyczne
półki przestawne: tak
wentylator: tak
drzwi przeszklone: tak
wyświetlacz: nie

Szafa chłodnicza ekspozycyjna z panelem reklamowym, przeszklonymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 441 l, 600x696x2027 mm | LIEBHERR, FKDv 4523 875 PremiumPlus - Opis:

Dane techniczne
* Objętość brutto: 441 l
* Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): 600 / 696 / 2027
* Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): 456 / 516 / 1804
* Klasa efektywności energetycznej: D
* Zużycie energii w ciągu 365 dni: 680 kWh
* Klasa klimatyczna / klasa temperatury: CC2 / K4
* Temperatura otoczenia: +10 °C do +35 °C
* Czynnik chłodniczy / Poziom szumu: R 600a / 52 dB(A)
* Moc znamionowa: 1.5 A / 150 W
* Częstotliwość / napięcie: 50 Hz / 220 – 240V~
* Układ chłodzenia / Metoda odszraniania: dynamiczny / odszranianie automatyczne
* Zakres temperatury: +2 °C do +12 °C
* Materiał obudowy / kolor: stal / czarny
* Materiał drzwi: drzwi ze szkła izolacyjnego
* Materiał wnętrza: tworzywo sztuczne w kolorze srebrnym
* Rodzaj sterowania: sterowanie mechaniczne
* Wskaźnik temperatury: wewnętrzny analogowy
* Oświetlenie wewnętrzne: pionowe oświetlenie LED po obu stronach, włączane jednocześnie z panelem
* Regulowane półki / Materiał półek: 6 / metalizowane ruszty powlekane przezroczystym tworzywem
* Ładowność 0,5l PET / Facing 0,5l PET: 304 / 7
* Ładowność 0,33l puszka / Facing 0,33l puszka: 608 / 7
* Maksymalne obciążenie półek: 45 kg
* Uchwyt: solidny uchwyt aluminiowy
* Zamek / Drzwi samoczynnie zamykane: w wyposażeniu / tak
* Kierunek otwierania drzwi: prawe przestawne
* Ciężar brutto / netto: 93 / 88 kg

Akcesoria dodatkowo płatne:
* Metalizowane ruszty powlekane przezroczystym tworzywem
* Ruszty bazowe
* Drewniane
* Perforowane półki
* Listwa na etykiety
* Specjalna półka na butelki na szynach teleskopowych
* Specjalna półka na butelki bez szyn
* Obręcz osłonowa
* Kółka samonastawne
* Zestaw Side-by-side

Przegląd zalet:
* Kierunek otwierania drzwi można zmienić, dopasowując w ten sposób urządzenie do miejsca, w którym je ustawimy.
* Funkcja automatycznego wyłączania wentylatora w momencie otwarcia drzwi zapobiega utracie zimnego powietrza.
* Dynamiczny układ chłodzenia z wentylatorem zapewnia szybkie schłodzenie świeżo włożonych napojów do temperatury serwowania oraz dba o precyzyjne utrzymanie temperatury w całym wnętrzu.
* Głęboko tłoczone wnętrze z tworzywa sztucznego jest bezzapachowe, solidne i trwałe. Ponadto, zapewnia łatwość czyszczenia oraz zachowanie maksymalnej higieny.
* Włączane dodatkowo oświetlenie wewnętrzne LED jest energooszczędne i podświetla produkty w elegancki sposób.
* Obudowa ze stali powlekanej proszkowo jest pozbawiona szczelin i dzięki temu wyjątkowo trwała, odporna na zadrapania i łatwa do utrzymania w czystości. Powierzchnię ścian bocznych można wykorzystać na potrzeby brandingu.
* Zgodność z dyrektywami RoHS i WEEE: dzięki zastosowaniu przyjaznych dla środowiska materiałów, które można poddać recyklingowi.
* Naturalny, wolny od HFC czynnik chłodniczy R 600a jest przyjazny dla środowiska i w połączeniu z wysokowydajnymi kompresorami odznacza się wysoką energooszczędnością.
* Panel LED przyciąga uwagę konsumentów. Można go wykorzystać do indywidualnego brandingu.
* Regulacja temperatury pozwala na wygodne dostosowanie klimatu panującego we wnętrzu urządzenia.
* Drzwi wyposażono w zdejmowaną uszczelkę magnetyczną.
* Idealne połączenie desingu i funkcjonalności: urządzenia z linii HardLine oferują prezentację produktów w stylowy i ekskluzywny sposób.
* Uchwyt drzwi jest stylowy a zarazem solidny.
* Drzwi ze szkła izolacyjnego zapewniają doskonały przegląd produktów, atrakcyjną prezentację oraz optymalną efektywność energetyczną.
* Powlekane tworzywem sztucznym gęste ruszty można ustawiać na dowolnie wybranej wysokości, co z kolei umożliwia wygodne umieszczenie we wnętrzu różnej wielkości butelek czy opakowań. Ruszty są wyjątkowo wytrzymałe oraz stabilne, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo podczas wkładania produktów (modele FKDv 4503/..13/..23).
* Skuteczna izolacja obniża zużycie energii i zapewnia precyzyjne zachowanie temperatury we wnętrzu.

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki. Niezależnie od tego, czy priorytetem jest niepowtarzalny wygląd chłodziarki, zgodny z wizerunkiem marki, czy też specjalne cechy wyposażenia: urządzenia firmy Liebherr spełniają wszelkie wymagania klientów. Bogaty wybór urządzeń i szeroki wachlarz akcesoriów ułatwiają znalezienie idealnego rozwiązania.

Cyfrowy druk bezpośredni: Jak zainspirować klientów swoją marką? Szeroki wachlarz możliwości: Dzięki cyfrowemu drukowi bezpośredniemu Państwa przekaz reklamowy lub motyw można opcjonalnie wydrukować bezpośrednio na obudowie. Niezależnie od tego, czy jest to fotorealistyczna ilustracja produktu, artystyczny motyw czy perfekcyjnie zaprojektowane logo firmy - to doskonały sposób na zaprezentowanie swojej firmy lub marki. Wykonujemy również małe ilości dla Państwa indywidualnie. Używamy palety kolorów CMYK, aktualnego standardu produkcyjnego dla cyfrowego druku czterokolorowego.
Zalety w skrócie: Optyczne uszlachetnienie urządzeń poprzez jaskrawość kolorów, wysoką rozdzielczość, głębię ostrości i plastyczne odwzorowanie; Indywidualny i elastyczny design z efektywnym przekazem reklamowym; Zwiększenie świadomości marki i wzrost sprzedaży; Branding 180°: wzór jest drukowany bezpośrednio na powierzchni z dokładnym dopasowaniem i ponad krawędziami urządzenia; Łatwy do czyszczenia, odporny na zarysowania i promieniowanie UV; Możliwość realizacji małych ilości; Mocne utrwalenie brandingu: przypadkowe lub celowe usunięcie nie jest możliwe; Aby ochronić projekt: dostawa urządzenia z folią

Zamknięta tylna ścianka. Dzięki opcjonalnie dostępnej zamkniętej ściance tylnej (w zależności od wariantu), urządzenie szczególnie dobrze nadaje się do użytku wolnostojącego. W miejscu instalacji bardziej harmonijnie wtapia się w otoczenie, a ponadto oferuje możliwość umieszczania komunikatów reklamowych na całej powierzchni urządzenia.

Prezentacja 360°: Fotorealistyczne przedstawienie produktu, artystyczny motyw lub doskonale zaprezentowane logo firmy - dzięki możliwości projektowania w zakresie 360° można przekazywać kreatywne i skuteczne komunikaty na całej powierzchni urządzenia.

Twój branding we właściwym świetle
* Indywidualne wzornictwo kolorów - Zaprojektuj swoje urządzenie tak, jak chcesz! Niezwykłe możliwości brandingu dzięki zastosowaniu cyfrowego druku bezpośredniego pozwalają nam na fabryczne wyposażenie urządzeń w wariancie dla klienta z indywidualnymi życzeniami specjalnymi. W ten sposób możemy spełnić prawie każde wymaganie i każde zastosowanie.
* Oklejanie szklanych drzwi - Na szklanych drzwiach można umieszczać naklejki z indywidualnymi motywami. Naklejki są dostępne również w wersji niepermanentnej, którą można w każdej chwili łatwo usunąć bez pozostawiania śladów.
* Zintergowane oświetlenie LED - Wewnątrz szklanych drzwi można umieścić indywidualny motyw i podświetlić go diodami LED, dzięki czemu urządzenie zyskuje imponujący wygląd. Motyw jest umieszczony pomiędzy dwoma szklanymi płaszczyznami. To rozwiązanie można zastosować dla modeli FKv 50 i FKv 30.
* Branding 3D - Branding 3D nadaje urządzeniu niezwykły urok i otwierają zupełnie nowe możliwości kreatywnego wykorzystania obrazów. Dzięki specjalnemu procesowi można produkować wysokiej jakości naklejki za pomocą druku 3D (stereogramy soczewkowe). Ponadto pracujemy z różnymi poziomami druku i warstwami na szybach, które w połączeniu z odpowiednim oświetleniem od tyłu tworzą efekt 3D. W ten sposób każde urządzenie staje się indywidualnym elementem przyciągającym wzrok i generującym impuls do zakupu.
* Naklejka PCV - W tej bardzo rozpowszechnionej i jak dotąd najczęściej stosowanej technice, pożądany obiekt jest nanoszony na odpowiednią naklejkę (najczęściej folię PCV) w zależności od ilości sztuk i motywu. Jest on precyzyjnie nanoszony na piankową obudowę skrzyni lub szafy.

Nowa generacja chłodziarek do napojów: chłodziarki ekspozycyjne Liebherr. Urządzenia posiadają specjalne dodatki, by spełnić wszystkie potrzeby w zakresie chłodzenia, optymalnej prezentacji towarów i ergonomicznej obsługi. Krótko mówiąc: optymalne i wydajne chłodzenie napojów oraz znakomite przechowywanie i prezentacja towarów – w zaprojektowanych do użytkowania w trybie ciągłym, wytrzymałych i energooszczędnych urządzeniach. Nowe chłodziarki ekspozycyjne: tu liczy się chłodzenie, wydajność i Twój towar.
Szafa chłodnicza ekspozycyjna z panelem reklamowym, przeszklonymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 441 l, 600x696x2027 mm | LIEBHERR, FKDv 4523 875 PremiumPlus - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szafa chłodnicza ekspozycyjna z panelem reklamowym, przeszklonymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 441 l, 600x696x2027 mm | LIEBHERR, FKDv 4523 875 PremiumPlus - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny