Szafa mroźnicza, biała 350 l | STALGAST, 880401

880401


  • 4329,60 zł z VAT 3520,00 zł bez VAT 4026,53 zł z VAT 3273,60 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 600 mm
szerokość 600 mm
wysokość 1850 mm
pojemność 350 l
temperatura minimalna -25 °C
temperatura maksymalna -10 °C
moc całkowita 0.11 kW
napięcie: 230 V
wentylator: Nie
ilość drzwi 1 szt.
rodzaj drzwi: uchylne
drzwi przeszklone: Nie
rozmrażanie: automatyczne
kolor: biały
materiał: stal nierdzewna, aluminium, szkło

Szafa mroźnicza, biała 350 l | STALGAST, 880401 - Opis

Szafa mroźnicza, marki Stalgast, o indeksie: 880401. Parametry techniczne produktu: wysokość: 185 cm, szerokość: 60 cm, głębokość: 60 cm. Szafa chłodnicza wykonana z blachy malowanej proszkowo. Kolor biały. Posiada cichy agregat, wymuszony obieg powietrza, wbudowany zamek na klucz, elektroniczny wyświetlacz temperatury z możliwością regulacji, półki mrożące, metalowe. Nośność półek do 8 kg. Temperatura maksymalna wynosi -25°C a minimalna -10°C. Rozmrażanie ręczne. Szafa mroźnicza idealnie sprawdzi się jako ekonomiczne rozwiązanie w każdej restauracji, pizzerii czy cukierni do przechowywania przez dłuższy okres czasu zamrożonych produktów oraz do zamrażania niewielkich ilości świeżej żywności.

Szafa mroźnicza, biała 350 l | STALGAST, 880401 - Opinie klientów

Szafa mroźnicza, biała 350 l | STALGAST, 880401 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Szafa mroźnicza, biała 350 l | STALGAST, 880401 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.