Cena netto:
12347,16 zł 14699,00 zł 14699,00 zł
Cena brutto:
15187,01 zł 18079,77 zł 18079,77 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 700 mm
szerokość 830 mm
wysokość 2120 mm
pojemność: 602 l
rozmiar blach: 600x400 mm
moc całkowita: 0.92 kW
napięcie: 230 V
temperatura minimalna: -35 °C
temperatura maksymalna: -10 °C
waga: 139 kg
materiał:
  • stal nierdzewna
  • stal malowana
  • stal chromowo-niklowa
kolor: biały
rozmrażanie: automatyczne
półki przestawne: nie
wentylator: tak
drzwi przeszklone: nie
wyświetlacz: tak

Szafa mroźnicza piekarnicza z dynamicznym chłodzeniem i wnętrzem ze stali szlachetnej, 602 l, biała, 700x830x2120 mm | LIEBHERR, BGPv 6520 ProfiLine - Opis:

Dane techniczne
- Pojemność brutto / pojemność użytkowa: 602 / 365 l
- Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): 700 / 830 / 2120
- Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): 516 / 650 / 1550
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Zużycie energii w ciągu 365 dni: 1874 kWh
- Klasa klimatyczna: 5
- Temperatura otoczenia: +10 °C do +40 °C
- Czynnik chłodniczy: R 290
- Poziom szumu: 60 dB(A)
- Moc znamionowa: 4.0 A / 300 W
- Częstotliwość / napięcie: 50 Hz / 220 – 240V~
- Układ chłodzenia: dynamiczny
- Metoda odszraniania: odszranianie automatyczne
- Zakres temperatury: −10 °C do −35 °C
- Norma piekarska: 400 × 600 mm (Wzdłuż)
- Materiał obudowy / kolor: stal malowana / biały
- Materiał drzwi: stal malowana
- Materiał wnętrza: stal chromoniklowa
- Rodzaj sterowania: sterowanie elektroniczne
- Wskaźnik temperatury: zewnętrzny cyfrowy
- Awaria: sygnał ostrzegawczy: optyczny i dźwiękowy
- Złącze: RS 485 opcjonalnie
- SmartCoolingHub: przygotowany, konieczny dodatkowy konwerter interfejsu
- Półki w komorze zamrażania: 20
- Materiał półek: profile szynowe L ze stali chromoniklowej
- Wysokość nóżek: 120 – 170 mm
- Uchwyt: listwa
- Zamek: w wyposażeniu
- Drzwi samoczynnie zamykane: tak
- Kierunek otwierania drzwi: prawe przestawne
- Izolacja: 83 – 60 mm
- Ciężar brutto / netto: 153 / 136 kg

- Akcesoria dodatkowo płatne:
- Wyposażenie dodatkowe – rolki
- Otwieranie pedałem nożnym
- Filtr przeciwpyłowy
- Konwerter interfejsu RS 485
- Bezpotencjałowe wyjście alarmowe

- Przegląd zalet:
- Parownik i układ chłodzenia są umiejscowione w górnej części urządzenia, co pozwala na zwiększenie pojemności użytkowej wnętrza. Odchylana pokrywa z możliwością demontażu zapewnia wygodny dostęp podczas serwisowania oraz czyszczenia.
- Wysokowydajne odszranianie gorącym gazem skraca czas automatycznego odszraniania do ok. 10 minut. Ogranicza to wahania temperatury i gwarantuje bezpieczne przechowywanie produktów.
- W celu zwiększenia pojemności użytkowej wnętrza elementy takie jak wentylatory i parownik są umieszczone poza komorą chłodniczą.
- Dwa wysokowydajne wentylatory zapewniają optymalny klimat we wnętrzu urządzenia. Zimne powietrze nie jest kierowane bezpośrednio na produkty.
- Naturalny, wolny od HFC czynnik chłodniczy R 290 jest przyjazny dla środowiska i w połączeniu z wysokowydajnymi kompresorami odznacza się wysoką energooszczędnością.
- Możliwość ustawienia trzech zakresów wilgotności oferuje stworzenie optymalnych warunków przechowywania dla różnych produktów.
- Izolacja cyklopentanowa wykonana z wolnej od HFC pianki o grubości 83 mm ogranicza utratę zimna i zapewnia wysoką efektywność energetyczną urządzeń.
- Łatwy do utrzymania w czystości filtr przeciwpyłowy chroni elementy funkcjonalne przed mąką i pyłem, wydłużając żywotność urządzeń (dostępny opcjonalnie).
- Wnętrze ze stali chromoniklowej posiada zaokrąglone narożniki, a w płycie podłogowej umieszczono odpływ wody o średnicy ¾", umożliwiający wygodne czyszczenie urządzenia.
- Zintegrowany pedał nożny zapewnia łatwe i wygodne otwieranie drzwi (dostępny opcjonalnie).
- Przy pomocy przycisków SuperCool i SuperFrost produkty można schłodzić tak szybko, jak to możliwe (przez maksymalnie 1 godzinę w zależności od ilości). Jest to pomocne na przykład w przypadkach konkretnych wymogów temperaturowych dla potrzeb transportu produktów.
- Skraplacz rurkowy ze zdejmowanym filtrem jest idealnie dostosowany do warunków panujących w piekarniach i cukierniach. Odpowiednia konserwacja gwarantuje utrzymanie wydajności chłodniczej przez długie lata.
- Parownik malowany kataforetycznie gwarantuje ochronę przed wyjątkowo agresywnymi substancjami wywołującymi korozję, takimi jak sole i fruktoza, które są często stosowane w piekarniach i cukierniach.
- Precyzyjna elektronika w połączeniu z wysokiej jakości komponentami chłodniczymi zapewnia redukcję zużycia energii. Optyczny i akustyczny alarm otwartych drzwi i temperatury ostrzega przed niepotrzebną utratą zimna oraz niekontrolowanym wzrostem temperatury.
- Pokrywa ze zintegrowanym modułem elektronicznym oraz drzwi urządzenia są gładkie i bezspoinowe, zapewniając w ten sposób wyjątkowo łatwe utrzymanie w czystości.
- Solidny, zintegrowany z drzwiami uchwyt gwarantuje komfortową obsługę i łatwe otwieranie drzwi.
- Podczas otwierania drzwi w chłodziarkach i zamrażarkach powstaje podciśnienie, w wyniku czego ponowne otwarcie drzwi jest trudniejsze. Rozwiązaniem tego problemu jest zawór wyrównawczy, który zapewnia szybkie wyrównanie podciśnienia.
- Uszczelkę drzwi można wymienić w łatwy i wygodny sposób.
- Kierunek otwierania drzwi można zmienić bez dodatkowych elementów konstrukcyjnych, dopasowując urządzenie do miejsca ustawienia.
- Drzwi urządzenia zamykają się samoczynnie przy kącie otwarcia wynoszącym poniżej 60°, dzięki czemu zapobiegają niechcianej utracie zimna we wnętrzu. Przy kącie wynoszącym 90° drzwi pozostają otwarte, zapewniając łatwą obsługę.
- Urządzenia są zaprojektowane do eksploatacji w wysokiej temperaturze otoczenia (od +10°C do +40°C) i gwarantują wydajność oraz ekonomiczność nawet w ekstremalnych temperaturach panujących w piekarni.
- Seryjne wyposażenie w nóżki CNS o regulowanej wysokości od 120 mm do 170 mm - ułatwiają one czyszczenie pod urządzeniem, gwarantując maksymalną higienę.

Chłodziarki i zamrażarki wykorzystywane w piekarniach i cukierniach muszą spełniać specyficzne wymagania branży. Firma Liebherr oferuje innowacyjne rozwiązania, gwarantujące funkcjonalność oraz bezpieczeństwo podczas przechowywania produktów. Na stabilnych profilach szynowych typu L można wygodnie wsuwać standardowe blachy (60 cm x 40 cm i 60 cm x 80 cm). Wnętrza ze stali chromoniklowej z zaokrąglonymi narożnikami są łatwe do utrzymania w czystości i gwarantują maksymalną higienę, natomiast nóżki z regulacją wysokości ułatwiają czyszczenie przestrzeni pod urządzeniami. Wysoka jakość wszystkich komponentów gwarantuje stabilną pracę urządzeń nawet w najcięższych warunkach eksploatacji. Chłodziarki i zamrażarki Liebherr oferują niezawodność przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
Szafa mroźnicza piekarnicza z dynamicznym chłodzeniem i wnętrzem ze stali szlachetnej, 602 l, biała, 700x830x2120 mm | LIEBHERR, BGPv 6520 ProfiLine - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szafa mroźnicza piekarnicza z dynamicznym chłodzeniem i wnętrzem ze stali szlachetnej, 602 l, biała, 700x830x2120 mm | LIEBHERR, BGPv 6520 ProfiLine - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny