Cena netto:
11,44 zł 13,46 zł 13,46 zł
Cena brutto:
14,07 zł 16,56 zł 16,56 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 240 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kolor: inox
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/10
powłoka: brak

Szczypce o długości 24 cm | TOM-GAST, T-21-25 - Opis:

Szczypce o długości 24 cm wykonane z wysokopolerowanej stali nierdzewnej. Idealna do przekładania produktów żywnościowych na patelni, z pieca lub na grillu. Sprawdzą się w każdej kuchni restauracyjnej, bistrach czy w domu. Szczypce gastronomiczne o długości 24 cm T-21-25 dystrybuowane są na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia obiektów gastronomicznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szczypce o długości 24 cm | TOM-GAST, T-21-25 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szczypce o długości 24 cm | TOM-GAST, T-21-25 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny