Klasyczne szklanki do piwa w asortymencie Gastromania.pl

Szklanki do piwa są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego baru, pubu, restauracji, dyskoteki, hotelu oraz innych lokali gastronomicznych, w których sprzedaje się alkohol na skalę komercyjną. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo produkty wysokiej klasy, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie szklanki do piwa, które mamy do zaoferowania, zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów oraz z dbałością o szczegóły.

Nasza firma współpracuje z najlepszymi producentami z Polski i ze świata (m.in. LIBBEY, BORMIOLI ROCCO, PASABAHCE , SCHOTT ZWIESEL czy ARCOROC), dlatego jesteśmy pewni, że nasze artykuły są niezawodne, wytrzymałe i wydajne.

Czytaj więcej >

Oferujemy szklanki do piwa w wielu różnych wariantach!

W naszym sklepie szklanki do piwa są dostępne w wielu ciekawych wariantach. Poszczególne modele różnią się pod względem pojemności (do 1 l), średnicy (od 62 do 190 mm), wysokości (od 102 do 255 mm) oraz oczywiście zastosowanego materiału (szkło, kryształ bezołowiowy oraz kopolimer). Wyróżniamy m.in. szklanki do piwa typu shaker, szklanki na stopie, szklanki z cechą, kufle do piwa, szklanki do piwa pszenicznego czy szklanki z tworzywa. Wszystkie produkty są sprzedawane w zestawach po 6 sztuk, a cena, która jest dostępna na stronie, dotyczy jednego egzemplarza.

To, co łączy wszystkie modele, które możemy Państwu zaoferować, to niespotykana trwałość, precyzyjne wykonanie oraz odporność na stłuczenia i inne urazy mechaniczne.

Na co warto zwrócić uwagę przed zakupem szklanek do piwa?

W pierwszej kolejności warto sprawdzić, z jakich materiałów zostały wykonane konkretne szklanki do piwa. Zaleca się wybierać te, które można myć w zmywarkach gastronomicznych, gdyż jest to bardzo duże ułatwienie w trakcie wykonywania codziennych obowiązków w kuchni. Jeżeli zainwestują Państwo w szklanki do piwa, które wyprodukowano z trwałych materiałów, to jest to gwarancją, że posłużą one przez wiele lat. Pod uwagę należy wziąć również design szklanek, aby dopasować je do innych elementów, które znajdują się w danym lokalu gastronomicznym.

Należy się upewnić, że szklanki do piwa, które chcemy kupić, spełniają wszelkie normy, które dotyczą kontaktu wyrobów z produktami spożywczymi i żywnością. Jest to niezwykle ważne.

Szklanka do piwa obowiązkowym elementem w każdym lokalu gastronomicznym!

Szklanka do piwa to naczynie niezbędne w lokalu, w którym nie brakuje osób preferujących napoje chmielowe. Złocisty kolor trunku, gęsta piana i zroszony pokal to widok, który z pewnością ucieszy każdego piwosza. Zatem dobór szkła, w którym trunek będzie serwowany klientom, jest bardzo istotny.

W ofercie Gastromania.pl znajdą Państwo szklanki do piwa, które są nie tylko wykonane solidnie, lecz także wyróżniają się zróżnicowanym wzornictwem. Ciekawym przykładem jest m.in. szklanka do piwa o pojemności 570 ml marki Arcoroc z kolekcji Nonic, która w górnej części została wyposażona w bardzo charakterystyczne uwypuklenia. Takie rozwiązanie jest bardzo ergonomiczne i zapewnia stabilny chwyt. Innym ciekawym modelem jest szklanka na stopie z linii Linz, która również została wyprodukowana przez firmę Arcoroc. Ten model z kolei lekko rozszerza się ku górze, co pozwala na uwalnianie substancji lotnych ze spożywanego alkoholu.

Profesjonalne szklanki do piwa i inne akcesoria do gastronomii

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu, w którym dostępne są nie tylko szklanki do piwa, lecz także inne urządzenia, akcesoria, meble i gadżety dla profesjonalnej gastronomii. Nasza oferta jest skierowana również do klientów indywidualnych, którzy szukają nietypowych rozwiązań do swojego gospodarstwa domowego.

Mamy nadzieję, że będą Państwo usatysfakcjonowani zarówno z jakości naszych produktów, jak i obsługi klienta. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością podpowiemy najlepsze rozwiązania! Życzymy owocnych zakupów!