Promocja

Szklanka 290 ml | PASABAHCE, Casablanca

400013


  • 4,88 zł z VAT 3,97 zł bez VAT 4,54 zł z VAT 3,69 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 78 mm
wysokość 120 mm
pojemność 0.29 l
kolor: przeźroczysty
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Szklanka 290 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opis

Szklanka wysoka o pojemności 0,29 l produkcji firmy Pasabahce i numerze katalogowym 400013 należąca do linii “Casablanca” została wykonana ze szkła przeznaczonego do profesjonalnej gastronomii. Szklanka Casablanca 400013 znajdzie zastosowanie w hotelach, salach bankietowych, restauracjach, kawiarniach, cateringu, pubach, a także w domu. Idealna do serwowania soków, koktajli lub mrożonej kawy. Podana pojemność jest pojemnością całkowitą. Szkło można myć w zmywarce gastronomicznej lub ręcznie przy użyciu odpowiednich środków myjących oraz używać w kuchenkach mikrofalowych. Szklanki pakowane są po 12 sztuk. Podana cena jest ceną za jedną sztukę.

Szklanka 290 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opinie klientów

Szklanka 290 ml | PASABAHCE, Casablanca - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Szklanka 290 ml | PASABAHCE, Casablanca - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Szklanka 290 ml | PASABAHCE, Casablanca

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.