Cena netto:
34,00 zł 40,00 zł 40,00 zł
Cena brutto:
41,82 zł 49,20 zł 49,20 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 190 mm
średnica: 55 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Szufelka perforowana o długości 19 cm | TOM-GAST, BPR-1002 - Opis:

Szufelka perforowana o długości 19 cm wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Świetnie sprawdzi w każdym lokalu gastronomicznym. Idealna do nakładania kostek lodu w barach, różnego rodzaju produktów w kuchniach restauracyjnych czy piekarniach. Doskonale odnajdzie się również w sklepach gdzie mamy produkty na wagę. Szufelka perforowana o długości 19 cm BPR-1002 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szufelka perforowana o długości 19 cm | TOM-GAST, BPR-1002 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szufelka perforowana o długości 19 cm | TOM-GAST, BPR-1002 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny