Cena netto: 9,45 zł
Cena brutto: 11,62 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.125 l
kod EAN: 8029859012912

Szufelka plastikowa do mąki - 125 ml - SES100 | MARTELLATO, Flour Scoops - Opis:

Biała szufelka z tworzywa sztucznego o poj. 0,125 l, SES 100 znanej i cenionej na całym świecie włoskiej marki Martellato to profesjonalny sprzęt do wyposażenia kuchni, cukierni lub piekarni. Spełnia wszystkie obowiązujące normy sanitarne, zapewniając perfekcyjną higienę w miejscu pracy. Wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, posiada ergonomiczny uchwyt ułatwiający pracę i zapewniający uniknięcie bezpośredniego kontaktu z żywnością. Szufelka do mąki w kolorze białym wykonana z bardzo dobrego materiału o najwyższej jakości, w najlepszy sposób. Spełni wszelkie oczekiwania stawiane zarówno przez profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Gwarancja długotrwałego użytkowania.
Szufelka plastikowa do mąki - 125 ml - SES100 | MARTELLATO, Flour Scoops - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szufelka plastikowa do mąki - 125 ml - SES100 | MARTELLATO, Flour Scoops - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny