Cena netto:
23,47 zł 24,20 zł 24,20 zł
Cena brutto:
28,87 zł 29,77 zł 29,77 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 360 mm
materiał: polipropylen
powierzchnia: antypoślizgowa
kolor: czarny

Taca okrągła do serwowania z polipropylenu, średnica: 36 cm | HENDI, 878132 - Opis:

Okrągła kelnerska taca antypoślizgowa, o numerze katalogowym 878132, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, o średnicy 36 centymetrów. Wykonana została w całości z najwyższej jakości poliestru w kolorze czarnym, o wysokiej odporności na zarysowania, złamania czy inne uszkodzenia mechaniczne. Jest wzmocniona włóknem szklanym. Posiada antypoślizgową warstwę, która zapewnia przyczepność przenoszonym naczyniom na sucho i mokro. Tacę można myć w zmywarkach wyłącznie w cyklach krótkich.
Taca okrągła do serwowania z polipropylenu, średnica: 36 cm | HENDI, 878132 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Taca okrągła do serwowania z polipropylenu, średnica: 36 cm | HENDI, 878132 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny