Cena netto:
18,00 zł 22,50 zł 22,50 zł
Cena brutto:
22,14 zł 27,68 zł 27,68 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 200 mm
szerokość 145 mm
wysokość 10 mm
materiał: stal nierdzewna
kształt: owalny

Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 200x145 mm | APS, Kaffeehaus Vintage - Opis:

Owalna taca bufetowa do serwowania z linii Kaffeehaus Vintage APS 30140 wykonana ze stali nierdzewnej. Produkt rewelacyjnie nadaje się do podawania wszelkiego rodzaju przekąsek oraz przystawek. Taca znajdzie zastosowanie w kawiarniach, cukierniach, restauracjach, hotelowych bufetach, podczas imprez cateringowych jako świetne uzupełnienie szwedzkiego stołu lub przyjęcia rodzinnego. Tacę można sztaplować i myć w zmywarkach.
Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 200x145 mm | APS, Kaffeehaus Vintage - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 200x145 mm | APS, Kaffeehaus Vintage - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny