Cena netto:
44,65 zł 47,00 zł 47,00 zł
Cena brutto:
54,92 zł 57,81 zł 57,81 zł
Dostępność: 14 dnů
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 280 mm
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: szkło hartowane
kolor: przeźroczysty
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Stump talerz płaski przezroczysty 28 cm | BDK, 291146 - Opis:

Przezroczysty talerz płaski o średnicy 28 cm z czeskiej huty BDK to przedstawiciel niebanalnego zestawu szklanych talerzy o finezyjnych i nowoczesnych kształtach. Subtelne wykończenie i dostępność w 3 kolorach extra clear, clear i grafit stanowi świetną alternatywę do porcelany. Przezroczysty talerz płaski przeznaczony jest do wszystkich restauracji hoteli, znajdzie również zastosowanie na dużych imprezach cateringowych, bankietach i balach. Zastawa idealnie sprawdzi się jako prezent. Przezroczysty talerz płaski BDK 280 mm 291146 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego.
Stump talerz płaski przezroczysty 28 cm | BDK, 291146 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Stump talerz płaski przezroczysty 28 cm | BDK, 291146 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny