Cena netto:
183,60 zł 204,00 zł 204,00 zł
Cena brutto:
225,83 zł 250,92 zł 250,92 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 268 mm
szerokość 268 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: czerwony
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Czerwony kwadratowy talerz, ręcznie zdobiony 26,8 x 26,8 cm | CHURCHILL, Stonecast Berry Red - Opis:

Talerz kwadratowy o wymiarach 26,8 x 26,8 cm angielskiej marki Churchill z serii Stonecast Berry Red to przedstawiciel linii Stonecast, będącej sprzedażowym hitem ostatnich lat w Polsce jak i na świecie. Kwadratowy kształt, ciepły, przykuwający uwagę czerwony kolor z nakrapianiem sprawiają, że każde podane danie przyciągnie uwagę i zachwyci Twojego klienta, podkreślając kunszt szefa kuchni. Talerz porcelanowy Stonecast Berry Red nawiązujący do rustykalnej stylistyki lat 50 i 60 XX wieku z ręcznie wykonywanymi dekoracjami, skierowany jest do prestiżowych restauracji, hoteli oraz innych wykwintnych lokali gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Zdobiony kwadratowy talerz Stonecast Berry Red 268 mm x 268 mm 305736 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Czerwony kwadratowy talerz, ręcznie zdobiony 26,8 x 26,8 cm | CHURCHILL, Stonecast Berry Red - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Czerwony kwadratowy talerz, ręcznie zdobiony 26,8 x 26,8 cm | CHURCHILL, Stonecast Berry Red - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny