Cena netto:
31,05 zł 34,50 zł 34,50 zł
Cena brutto:
38,19 zł 42,44 zł 42,44 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 165 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: tak

Porcelanowy talerz coupe 16,5 cm | CHURCHILL, Retro Blue - Opis:

Porcelanowy talerz coupe o średnicy 16,5 cm angielskiej marki Churchill to reprezentant serii Retro Blue. Fascynująca kolekcja nawiązuje do tradycyjnych, emaliowanych zastaw naszych rodziców i dziadków. Dekorowana, granatowa krawędź i styl coupe to idealne połączenie klasycznych zdobień i nowoczesnego kształtu. Porcelanowy talerz coupe jest idealny dla restauracji, hoteli a przede wszystkim wszelkiego rodzaju kawiarni, cukierni i na imprezy cateringowe. Sprawdzi się jako zestaw do prezentacji śniadania oraz podwieczorku. Talerz coupe z białej porcelany z granatowym brzegiem 165 mm 219308 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na obtłuczenia. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowy talerz coupe 16,5 cm | CHURCHILL, Retro Blue - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy talerz coupe 16,5 cm | CHURCHILL, Retro Blue - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny