Cena netto:
60,04 zł 76,00 zł 76,00 zł
Cena brutto:
73,85 zł 93,48 zł 93,48 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 140 mm
waga: 0.2 kg
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: talerz

Talerz płytki, 140 mm | DEGRENNE, Collection L Couture - Opis:

Czarująca i zmysłowa Kolekcja L COUTURE to połączenie delikatnej porcelany z Limoges z drogocenną, zmysłową i wyrafinowaną koronką. To wyjątkowe dzieła, które łączą w sobie poezję, precyzję i doskonałość. L COUTURE - której delikatność, trwałość i przyciągające wzrok zdobienia są efektem mistrzostwa i najwyższych umiejętności wytwórców. Wyróżnia się ona precyzją i lekkością. Jest to niewątpliwie świadectwo doskonałości rzemieślników DEGRENNE.
Talerz płytki, 140 mm | DEGRENNE, Collection L Couture - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz płytki, 140 mm | DEGRENNE, Collection L Couture - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny