Wszystkie kategorie w dziale Tarki kuchenne

Profesjonalne tarki kuchenne

W ofercie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo najwyższej jakości tarki kuchenne, które idealnie nadają się zarówno do profesjonalnej kuchni, jak i tej domowej – do codziennego gotowania. Tarki kuchenne mają szereg zastosowań – świetnie sprawdzają się do tarcia warzyw, owoców, a także innych produktów spożywczych, jak np. sery. Akcesoria zostały wyposażone w ostrza o różnym kształcie i rozmiarze, co umożliwia otrzymanie produktów o zróżnicowanej strukturze. W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne produkty, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Są to między innymi: tarki nierdzewne, tarki do cytryny i parmezanu, tarki ręczne, taki sześciokątne, łopatki do krojenia sera, tarki do przypraw, a także tarki czterościenne.

Czytaj więcej >

Tarki kuchenne

Wszystkie nasze tarki kuchenne zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów, które są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności. Jest to m.in.: tworzywo sztuczne, polipropylen, czy stal nierdzewna, która jest materiałem odpornym na szkodliwe działanie korozyjne, czyli np. wodę, wysoką temperaturę, a nawet urazy mechaniczne. Tarki ręczne, które posiadamy w naszej ofercie, zostały wyposażone w ergonomiczną rączką, która stabilnie leży w dłoni i nie ślizga się, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest całkowicie bezpieczne. W naszym asortymencie dostępne są także tarki elektryczne, które znacząco skracają czas przygotowania każdej potrawy. Są idealnym gadżetem w barach, restauracjach, hotelach, stołówkach i bufetach, a także w profesjonalnych firmach cateringowych.

Jeżeli chcą zakupić Państwo profesjonalne tarki kuchenne lub inne akcesoria, gadżety lub urządzenia gastronomiczne, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o bezpośredni kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00