Cena netto:
55,58 zł 58,50 zł 58,50 zł
Cena brutto:
68,36 zł 71,96 zł 71,96 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: stal nierdzewna
kolor: żółty
kod EAN: 8029859122574

Tarka ze stali nierdzewnej – żółta - 50ZES01 | MARTELLATO, Grater & Zester - Opis:

Tarka 50ZES01 produkcji włoskiej firmy Martellato to artykuł polecany zarówno klientom profesjonalnym, jak i indywidualnym. Tarka idealnie sprawdzi się do tarcia produktów takich jak czekolada, ser, gałka muszkatołowa. Pozwoli wyrobom nabrać niepowtarzalnego aromatu i smaku. Tarka wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która może być czyszczona w zmywarce. Oprócz tego tarka wyposażona jest w ergonomiczną, żółtą rączkę, która nie ślizga się i posiada uchwyt umożliwiający powieszenie produktu. Tarka 50ZES01 wyposażona jest również w pokrywę zapobiegająca uszkodzeniu produktu podczas przechowywania.
Tarka ze stali nierdzewnej – żółta - 50ZES01 | MARTELLATO, Grater & Zester - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Tarka ze stali nierdzewnej – żółta - 50ZES01 | MARTELLATO, Grater & Zester - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny