Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 500 ml Yeti M | ALCAS, 310/2

310002020


  • 3,08 zł z VAT 2,50 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 1 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 186 mm
szerokość 106 mm
wysokość 90 mm
pojemność 0.5 l
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: biały
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 500 ml Yeti M | ALCAS, 310/2 - Opis

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 500 ml Alcas pakowany pojedynczo. Idealny do sprzedaży lodów rzemieślniczych na wynos – sprawdzi się także do przechowywania i transportowania lodu, napojów chłodzonych oraz innych produktów spożywczych. Pudełko z pokrywką Yeti M, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonane jest ze styropianu o unikalnej dwuwarstwowej konstrukcji zapewniającej utrzymanie temperatury nawet do 12 godzin. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż chłodzonych produktów na wynos do spożycia konsumenckiego. Cena za 1 szt. pojemnika

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 500 ml Yeti M | ALCAS, 310/2 - Opinie klientów

Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 500 ml Yeti M | ALCAS, 310/2 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 500 ml Yeti M | ALCAS, 310/2 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pojemnik termoizolacyjny na lody na wynos 500 ml Yeti M | ALCAS, 310/2

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.