Torby termiczne do pizzy

W naszym asortymencie znajdują się torby podgrzewane do pizzy, będące świetną alternatywą dla klasycznych toreb, które nie są podgrzewane. Nasze torby termiczne zostały wyposażone w specjalistyczne pady grzewcze, dzięki którym jedzenie znajdujące się wewnątrz torby jest cały czas podgrzewane. Torba może być zasilana zarówno za pomocą zapalniczki samochodowej, jak i zasilacza z sieci. Zainwestowanie w tego typu torbę sprawi, że transportowane jedzenie zawsze będzie dostarczane w odpowiedniej temperaturze.

Czytaj więcej >

Torby podgrzewane do pizzy dla profesjonalnej gastronomii

Torby podgrzewane do pizzy, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Do ich produkcji wykorzystano m.in. poliester oraz nylon. Są to surowce charakteryzujące się dużą wytrzymałością i odpornością na urazy mechaniczne. Co więcej, bardzo szybko wysychają, co w branży gastronomicznej jest niewątpliwą zaletą.

Torby termiczne do pizzy – jakie artykuły oferujemy?

Torby termiczne do pizzy są dostępne w wielu rozmiarach. Oferujemy zarówno mniejsze modele, które umożliwiają transport 2 kartonów z pizzą, jak również większe akcesoria – mieszczące aż do 8 kartonów. Niektóre z nich zostały dodatkowo wyposażone w specjalny stelaż, który zapewnia stabilną i trwałą konstrukcję torby. Wszystkie produkty są odporne na przetarcia. Ciekawym rozwiązaniem jest również przezroczysta kieszonka na każdej torbie, w której można bezpiecznie przechowywać rachunki dla klientów, którzy zamówili jedzenie z dowozem.

Torby podgrzewane do pizzy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, w której dostępne są nie tylko torby podgrzewane do pizzy, lecz także inne urządzenia, akcesoria i gadżety przeznaczone do użytku w profesjonalnej gastronomii. W razie wątpliwości lub pytań dotyczących poszczególnych artykułów z naszego asortymentu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl. Doradzimy najlepsze rozwiązania! Życzmy udanych zakupów!