Cena netto:
72,27 zł 80,30 zł 80,30 zł
Cena brutto:
88,89 zł 98,77 zł 98,77 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 185 mm
średnica: 190 mm
pojemność: 3.7 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Wiaderko do szampana 3,7 l | BAREQ, T-G02W - Opis:

Wiaderko do szampana o pojemności 3,7 litra wykonane ze stali nierdzewnej o średnicy 19 cm. Wypełnione lodem idealnie nada się do serwowania butelek z alkoholem. Wiaderko do szampana T-G02W dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Wiaderko do szampana 3,7 l | BAREQ, T-G02W - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wiaderko do szampana 3,7 l | BAREQ, T-G02W - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny