Cena netto: 18,90 zł
Cena brutto: 23,25 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kod EAN: 8029859045927

Widelec do czekolady 9 - Okrąg, 14 mm - CHOC0104 | MARTELLATO, Choco Tools - Opis:

Widelec okrągły do czekolady CHOCO104 to produkt włoskiej firmy Martellato, który powstał z myślą o ergonomiczności i eleganckim wyglądzie. Artykuł stworzony jest z stali nierdzewnej, co zapewnia długotrwałość produktu. Plastikowa rączka w produkcie to klucz do wygodnego użytkowania. Widelce Martellato mogą być czyszczone w zmywarkach. Widelec okrągły do czekolady CHOCO104, o średnicy 14 mm, sprawdzi się zarówno w profesjonalnych cukierniach, punktach gastronomicznych, jak również domowych kuchniach.
Widelec do czekolady 9 - Okrąg, 14 mm - CHOC0104 | MARTELLATO, Choco Tools - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Widelec do czekolady 9 - Okrąg, 14 mm - CHOC0104 | MARTELLATO, Choco Tools - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny