Cena netto:
73,71 zł 77,58 zł 77,58 zł
Cena brutto:
90,66 zł 95,42 zł 95,42 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kod EAN: 8029248147317

Widelec do czekolady | PAVONI, SFP8 - Opis:

Widelec do czekolady SFP8 to produkt włoskiej marki Pavoni, która znana jest na rynku z innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcji oraz współpracy z najlepszymi specjalistami w branży cukierniczej. Narzędzie zostało wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która stanowi gwarancję ergonomiczności oraz długotrwałości artykułów. Widelec przeznaczony jest do pracy z truflami z czekolady oraz pralinami. Widelec do czekolady SFP8 posiada unikatowy kształt na zakończeniu narzędzia, dzięki któremu powstałe wzory i kształty będą przyciągać nawet najbardziej wymagających klientów. Widelec do czekolady skierowany jest do punktów sprzedaży wyrobów cukierniczych, zakładów cukierniczych oraz restauracji. Idealnie sprawdzi się również w gospodarstwie domowym.
Widelec do czekolady | PAVONI, SFP8 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Widelec do czekolady | PAVONI, SFP8 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny