Cena netto:
72,36 zł 80,40 zł 80,40 zł
Cena brutto:
89,00 zł 98,89 zł 98,89 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: aluminium
powłoka: emalia

Wyciskacz do cytrusów, aluminium emaliowane | BAREQ, Bar Profesional - Opis:

Wyciskacz do owoców cytrusowych marki BarEq z linii Bar Profesional wykonany z najlepszej jakości stali nierdzewnej. Bardzo proste w obsłudze urządzenie do sprawnego wydobycia soku z owoców bez potrzeby kontaktu z nimi. Idealnie sprawdzi się w barach, restauracjach i kawiarniach ,gdzie przygotowywane są koktajle i kolorowe napoje. Wyciskacz do owoców cytrusowych BPR-11006 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Wyciskacz do cytrusów, aluminium emaliowane | BAREQ, Bar Profesional - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wyciskacz do cytrusów, aluminium emaliowane | BAREQ, Bar Profesional - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny