Cena netto:
5,22 zł 5,80 zł 5,80 zł
Cena brutto:
6,42 zł 7,13 zł 7,13 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
szerokość 70 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Wyciskacz do plastrów cytrusowych | BAREQ, T-11006 - Opis:

Wyciskacz do plastrów cytrusowych BarEq wykonany z najlepszej jakości stali nierdzewnej. To niewielki produkt, który ułatwia wydobycie soku z plasterków owoców. Przydatny zarówno w barze jak i na stołach gdzie klienci mogą taką czynność wykonać samodzielnie. Wyciskacz do plastrów cytrusowych T-11006 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Wyciskacz do plastrów cytrusowych | BAREQ, T-11006 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wyciskacz do plastrów cytrusowych | BAREQ, T-11006 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny