Promocja

Korek do butelki szampana | HENDI, 595589

595589


 • 23,00 zł z VAT 18,70 zł bez VAT 22,31 zł z VAT 18,14 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  22,31 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

materiał: stal chromowana
kolor: inox
cena za: sztukę
powierzchnia: satynowa

Korek do butelki szampana | HENDI, 595589 - Opis

Korek do szampana ze stali chromowej, o numerze katalogowym 595589, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni. Korek pakowany w blistrze, wykonany jest z wysokiej jakości stali chromowej, doskonale nadaje się do zamykania i przechowywania w świeżości już otwartych butelek. Doskonale sprawdzi się w barach, restauracjach czy bufetach hotelowych.

Korek do butelki szampana | HENDI, 595589 - Opinie klientów

Korek do butelki szampana | HENDI, 595589 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Korek do butelki szampana | HENDI, 595589 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Korek do butelki szampana | HENDI, 595589