Cena netto:
5,31 zł 5,41 zł 5,41 zł
Cena brutto:
6,53 zł 6,65 zł 6,65 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 19 mm
średnica: 200 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło hartowane
kształt: okrągły
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: talerz

Talerz płytki z hartowanego szkła, średnica: 20 cm | BORMIOLI ROCCO, Toledo - Opis:

Talerz płytki o średnicy 20 centymetrów włoskiej firmy Bormioli Rocco o indeksie 388601 z linii Toledo został wykonany z gładkiego, hartowanego szkła o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, w białym kolorze. Przeznaczony do użytku w profesjonalnej gastronomii. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni, talerz nie absorbuje smaków, ani zapachów, a także zapobiega wchłanianiu się substancji obcych zapewniając całkowite bezpieczeństwo. Podane wymiary są orientacyjne. Talerz można używać w kuchence mikrofalowej i myć w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej. Linia Toledo obejmuje również miski, kubki i talerze płytkie, oraz głębokie o innych wymiarach. Element zastawy opal glass (szkło hartowane) sprzedawany wyłącznie w ilościach kartonowych - ilość w kartonie 6 szt. Podana cena jest ceną za 1 sztukę.
Talerz płytki z hartowanego szkła, średnica: 20 cm | BORMIOLI ROCCO, Toledo - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz płytki z hartowanego szkła, średnica: 20 cm | BORMIOLI ROCCO, Toledo - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny