Wszystkie kategorie w dziale Zastawa Bormioli Rocco

Najwyższej jakości zastawa gastronomiczna Rocco

Na szczególne wyróżnienie zasługuje firma Bormioli Rocco, która na rynku działa od 1825 roku, a powstała we Włoszech. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy szklanych naczyń, które są wykorzystywane przez restauratorów na całym świecie. Co ciekawe, Bormioli Rocco jest jedną z największych hut na arenie międzynarodowej, a swoje produkty dostarcza do ponad 100 krajów na całym świecie. Sukces tej marki tkwi w idealnym dopracowaniu kilku elementów: wysokiej jakości materiałów i ich modyfikacji, nowoczesnej technologii wykorzystywanej na każdym etapie produkcyjnym oraz optymalizacji procesów, które pozwalają na zwiększenie wydajności. Jesteśmy przekonani, że zastawa gastronomiczna Rocco sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów!

Czytaj więcej >

Zastawa obiadowa Bormioli Rocco

Zastawa obiadowa Bormioli Rocco to wyjątkowe naczynia stołowe, które pozwolą na wyeksponowanie serwowanej potrawy. Dostępne są w wielu ciekawych wariantach, wzorach i kolorach, dlatego z łatwością dopasują Państwo idealny zestaw do swojego lokalu gastronomicznego. Zastawa obiadowa Bormioli Rocco jest na tyle uniwersalna i minimalistyczna, że z powodzeniem może być wykorzystywana również w gospodarstwach domowych. Wszystkie naczynia charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością, a dzięki temu można je myć w zmywarkach gastronomicznych i używać w kuchenkach mikrofalowych. Jest to z pewnością bardzo duże ułatwienie, która usprawnia codzienną pracę kucharzy i personelu pomocniczego. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl dostępnych jest wiele ciekawych kolekcji Bormioli Rocco jak m.in.: BORMIOLI ROCCO PARMA, BORMIOLI ROCCO EBRO, BORMIOLI ROCCO, BORMIOLI ROCCO TOLEDO oraz BORMIOLI ROCCO PERFORMA.

Zastawa obiadowa Rocco w asortymencie Gastromania.pl!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, którą dla Państwa przygotowaliśmy! To nie tylko zastawa obiadowa Rocco, lecz także inne urządzenia, akcesoria, naczynia, meble i gadżety kuchenne, które są dedykowane profesjonalnej gastronomii. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych produktów Państwa nie rozczaruje! Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, to prosimy o kontakt z zespołem Gastromania.pl! Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Można się z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (zachęcamy do kontaktu telefonicznego) i w tym czasie pozostajemy do dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!