Cena netto:
5,87 zł 6,05 zł 6,05 zł
Cena brutto:
7,22 zł 7,44 zł 7,44 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 17.5 mm
średnica: 145 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło hartowane
kolor: biały
element zastawy: spodek

Spodek z hartowanego szkła o średnicy 14,5 cm | BORMIOLI ROCCO, Toledo - Opis:

Okrągły spodek z linii Toledo o numerze katalogowym 775981 produkcji włoskiej marki Bormioli Rocco, w białym kolorze i średnicy 14,5 cm. Spodek został wykonany z hartowanego szkła Opal, charakteryzującego się wyjątkową trwałością i odpornością na wstrząsy i uderzenia. Naczynia z linii Toledo znajdą zastosowanie w restauracjach, stołówkach, cukierniach, kawiarniach, a także w gospodarstwach domowych a ze względu na prostą formę, czystą biel, jakość i niewysoką cenę są bardzo chętnie kupowane. Można je można używać w kuchenkach mikrofalowych i myć w zmywarkach. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy 1 sztuki.
Spodek z hartowanego szkła o średnicy 14,5 cm | BORMIOLI ROCCO, Toledo - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Spodek z hartowanego szkła o średnicy 14,5 cm | BORMIOLI ROCCO, Toledo - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny