Cena netto:
6,45 zł 6,58 zł 6,58 zł
Cena brutto:
7,93 zł 8,09 zł 8,09 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 36 mm
średnica: 253 mm
pojemność: 0.6 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło hartowane
kształt: okrągły
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: talerz

Talerz głęboki z hartowanego szkła, średnica: 23,5 cm | BORMIOLI ROCCO, Ebro - Opis:

Talerz głęboki z hartowanego szkła o średnicy 235 mm włoskiej firmy Bormioli Rocco o indeksie 388653 to idealne rozwiązanie dla wszelkich punktów gastronomicznych. Naczynie zostało wykonane z gładkiego, hartowanego szkła o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, w białym kolorze. Przeznaczony do użytku w profesjonalnej gastronomii. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni, talerz głęboki Ebro nie absorbuje smaków, ani zapachów, a także zapobiega wchłanianiu się substancji obcych zapewniając całkowite bezpieczeństwo. Podane wymiary są orientacyjne. Talerz głęboki można używać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce gastronomicznej. Element zastawy opal glass (szkło hartowane) sprzedawany wyłącznie w ilościach kartonowych - ilość w kartonie 6 szt. Podana cena jest ceną za 1 sztukę.
Talerz głęboki z hartowanego szkła, średnica: 23,5 cm | BORMIOLI ROCCO, Ebro - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz głęboki z hartowanego szkła, średnica: 23,5 cm | BORMIOLI ROCCO, Ebro - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny