Promocja
Bestseller
Cena netto:
2,60 zł 2,66 zł 2,66 zł
Cena brutto:
3,20 zł 3,27 zł 3,27 zł
Dostępność: 38 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 168 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Łyżka stołowa 168 mm | STALGAST, Kids - Opis:

Łyżka stołowa o długości 168 mm marki Stalgast z kolekcji Kids. Tradycyjny, prosty kształt, stal nierdzewna 18/0, rozmiar dostosowany dla małych dzieci sprawiają, że sztuce z linii Kids są skierowane do przedszkoli, szkół, restauracji, hoteli i wszelakich lokali gastronomicznych, w których w szczególny sposób traktuje się najmłodszych klientów. Znajdą zastosowanie także w domach. Sztućce są zalecane dla alergików i osób uczulonych na nikiel a wzór na rączce dodatkowo zachęca dzieci do korzystania. Cena prezentowana na sklepie dotyczy 1 sztuki. Sprzedawana wyłącznie w opakowaniach zbiorczych: 12 sztuk. Sztućce z linii Kids można myć w zmywarkach.
Łyżka stołowa 168 mm | STALGAST, Kids - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łyżka stołowa 168 mm | STALGAST, Kids - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny