Cena netto:
3,64 zł 3,71 zł 3,71 zł
Cena brutto:
4,48 zł 4,56 zł 4,56 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 153 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
cena za: sztukę
element zestawu sztućców: łyżka
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Łyżka stołowa Zestaw przedszkolny | STALGAST, 358160 - Opis:

Łyżka stołowa z zestawu przedszkolnego marki Stalgast o indeksie 358160 została wykonana ze stali nierdzewnej 18/0. Zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach, znajdzie zastosowanie szczególnie w przedszkolach, szkołach czy szpitalach a także w restauracjach, w których serwuje się menu dla najmłodszych. Zalecana dla alergików i uczulonych na nikiel. Do kompletu można dokupić specjalne widelce i noże. Łyżki sprzedawane są w opakowaniu po 12 sztuk. Podana cena jest ceną za sztukę. Można je myć w zmywarkach gastronomicznych.
Łyżka stołowa Zestaw przedszkolny | STALGAST, 358160 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łyżka stołowa Zestaw przedszkolny | STALGAST, 358160 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny