Cena netto:
3,56 zł 3,63 zł 3,63 zł
Cena brutto:
4,38 zł 4,46 zł 4,46 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 152 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
cena za: sztukę
element zestawu sztućców: widelczyk
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Widelczyk stołowy zestaw przedszkolny | STALGAST, 358150 - Opis:

Widelczyk stołowy z zestawu przedszkolnego marki Stalgast o indeksie 358150 został wykonany ze stali nierdzewnej 18/0. Zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, znajdzie zastosowanie szczególnie w przedszkolach, szkołach czy szpitalach a także w restauracjach, w których serwuje się menu dla najmłodszych. Zalecany dla alergików i uczulonych na nikiel. Do kompletu można dokupić specjalne łyżki i noże. Widelce sprzedawane są w opakowaniu po 12 sztuk. Podana cena jest ceną za sztukę. Można je myć w zmywarkach gastronomicznych.
Widelczyk stołowy zestaw przedszkolny | STALGAST, 358150 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Widelczyk stołowy zestaw przedszkolny | STALGAST, 358150 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny