Cena netto:
3,18 zł 3,24 zł 3,24 zł
Cena brutto:
3,91 zł 3,99 zł 3,99 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 190 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Widelec stołowy | STALGAST, Eko - Opis:

Widelec stołowy marki Stalgast o indeksie 351051 z linii sztućców Eko. Sztućce te wykonane są ze stali nierdzewnej Inox 18/10. Dzięki temu są trwałe i wytrzymałe na różne przeciwności losu. Sprzedawane są po 12 sztuk w opakowaniu. Podana cena jest ceną za sztukę. Przydatne w każdej restauracji, barze i innym punkcie gastronomicznym. Produkt można myć zarówno w profesjonalnej zmywarce przemysłowej jak i ręcznie przy użyciu przeznaczonych do tego detergentów. Produkt jest zgodny z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego numer 1935/2004 dotyczącym wyrobów i materiałów dopuszczonych do pracy z żywnością.
Widelec stołowy | STALGAST, Eko - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Widelec stołowy | STALGAST, Eko - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny