Cena netto:
835,74 zł 928,60 zł 928,60 zł
Cena brutto:
1027,96 zł 1142,18 zł 1142,18 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 360 mm
szerokość 460 mm
wysokość 110 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: czarny
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Set barmański w kolorze czarnym | BAREQ, Tess - Opis:

Set barmański w kolorze czarnym produkcji BarEq z serii Tess to idealny zestaw zarówno dla profesjonalistów jak i ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem profesjonalnych koktajli i drinków. Idealnie przygotowany zestaw sprawdzi się nie tylko w barach,restauracjach, gdzie serwowane są kolorowe napoje, ale również na dużych imprezach, pokazach, no i w zaciszu własnego domu. Jednolity kolor setu nadaje mu elegancji i sprawdzi się doskonale jako prezent dla kogoś bliskiego. W skład wchodzą: Shaker bostoński PREMIUM set, sito barmańskie, miarka barmańska japońska, sito barmańskie Julep, łyżka barmańska 30 cm, szklanica barmańska i muddler, to idealnie dobrany zestaw, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Set barmański w kolorze czarnym BPR-104 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednego zestawu.
Set barmański w kolorze czarnym | BAREQ, Tess - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Set barmański w kolorze czarnym | BAREQ, Tess - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny