Cena netto:
183,52 zł 189,20 zł 189,20 zł
Cena brutto:
225,73 zł 232,72 zł 232,72 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • stal nierdzewna
  • polipropylen
kolor:
  • inox
  • czarny
kod EAN: 8711369856291

Zestaw 6 noży dekoracyjnych w futerale | HENDI, 856291 - Opis:

Zestaw 6 noży dekoracyjnych, o numerze katalogowym 856291, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni. W zestawie znajduje się sześć sztuk noży, wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, o wysokiej odporności na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne, ale także na wysokie temperatury. Noże posiadają uchwyty z wytrzymałego polipropylenu w kolorze czarnym. Noże, które znajdują się w zestawie to – pojedynczy nóż karbowany do wykonywania kulek, podwójny nóż do wycinania kulek, nóż dekoracyjny do cytrusów, nóż dekoracyjny typu kanałowego, nóż dekoracyjny z rowkami oraz wydrążacz do jabłek o średnicy 2 centymetrów. Wszystkie noże zapakowane są w wygodny i wytrzymały futerał. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla kuchni, które chcą wprowadzić powiew świeżości w swoje dania czy dodać im walorów estetycznych, oraz dla szefów i amatorów kuchni zgłębiających sztukę carvingu – rzeźbienia dekoracyjnego w warzywach i owocach. Wszystkie noże z zestawu nadają się do zmywania w zmywarce.
Zestaw 6 noży dekoracyjnych w futerale | HENDI, 856291 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw 6 noży dekoracyjnych w futerale | HENDI, 856291 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny