Cena netto:
84,38 zł 93,73 zł 93,73 zł
Cena brutto:
103,78 zł 115,29 zł 115,29 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 80 mm
szerokość 80 mm
ilość w komplecie: 5 szt.
cena za: komplet
kod EAN: 8051566242405

Złoto jadalne w listkach 5 szt. 80 mm x 80 mm | GOLD CHEF, 2GOKLB05BB - Opis:

Złoto jadalne w listkach 5 szt. 80mm x 80mm 2GOKLB05BB zostało wyprodukowane przez włoską, rodzinną firmę Manetti, która od 400-lat zajmuje się obróbką złota i przekazuje swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie. Profesjonalizm firmy przekłada się na doskonałą jakość produktu.

Jadalny listek złota jest najbardziej tradycyjną formą serwowania złota jako dodatku do dań i deserów. Stosuje się go głównie w restauracjach, zwłaszcza przy dekorowaniu potraw o dużych powierzchniach, takich jak ciasta, risotto czy steki. Jadalny płatek złota może być nakładany w całości lub cięty na kawałki o dowolnym kształcie i wielkości. Złoty listek dodaje splendoru wszystkim kuchennym kreacjom.

Jadalne listki złota są elegancko pakowane w blistry oraz książeczki. Listki złota są zabezpieczone i oddzielone są od siebie specjalną bibułką.

Zawartość: 5 sztuk płatków jadalnego złota o wymiarze 80 mm x 80 mm.
Skład: 23 karatowe, jadalne złoto w kwadratowym arkuszu zwanym listkiem.

Złoto Gold Chef jest unikatowe ponieważ NIE ZAWIERA MIEDZI, jest obojętne dla organizmu człowieka i nie ma smaku, przez co nie zmienia smaku dań i deserów, w których je zastosowano. Jest w całości wyprodukowane we Włoszech.
W procesie tworzenia jadalnego złota wykorzystywane są zaawansowane technologie, które pozwalają na stopniowe zmniejszanie jego grubości, aż stanie się cienkim płatkiem, w kolejnym etapie poddawane jest dalszej obróbce, by uzyskało odpowiednią strukturę. W procesie tworzenia jadalnego złota wykorzystywane są zaawansowane technologie, które pozwalają na stopniowe zmniejszanie jego grubości, aż stanie się cienkim płatkiem, w kolejnym etapie poddawane jest dalszej obróbce, by uzyskało odpowiednią wielkość.
Złoto jadalne Gold Chef wytwarzane jest w fabryce we Florencji, która posiada certyfikaty oraz spełnia wszystkie wymogi i normy jakie muszą spełniać fabryki żywności: zgodność z GMP Good Food Manufacturing Standards, zgodność z normami włoskimi, europejskimi i amerykańskimi, FDA. W fabryce nie są przetwarzane surowce zawierające gluten lub pochodzenia zwierzęcego. Złoto jadalne Gold Chef jest certyfikowane do użytku w kuchniach koszernych.
Złoto jadalne w listkach 5 szt. 80 mm x 80 mm | GOLD CHEF, 2GOKLB05BB - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Złoto jadalne w listkach 5 szt. 80 mm x 80 mm | GOLD CHEF, 2GOKLB05BB - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny