Cena netto:
4250,20 zł 5380,00 zł 5380,00 zł
Cena brutto:
5227,75 zł 6617,40 zł 6617,40 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Blender specjalistyczny 0,88 kW z dzbankiem 1,8 l | HAMILTON BEACH, Fury - Opis:

Blender specjalistyczny Fury o numerze katalogowym HBH550-CE, produkcji renomowanej w gastronomicznym świecie firmy Hamilton Beach. Urządzenie zostało wyposażone w:
  • System Wave~Action® - zwykłe blendery obracają zawartość wokół ścianek dzbanka, przez co całe kawałki mogą uniknąć ostrzy. System Wave-Action® to unikalnie zaprojektowany pojemnik oraz ostrza dla efektu smoothie. Jedwabiście kremowa konsystencja drinków - system Wave~Action® w połączeniu z prędkością blendu i kształtem ostrzy rozkrusza lód, zamieniając grudki w drink o kremowej konsystencji.
    * Dwie prędkości i blend pulsacyjny - oferują precyzyjny blend dla szerokiej gamy drinków.
    * Timer z auto wyłącznikiem - niezbędny dla zapracowanych barmanów, którzy dzięki niemu mogą zająć się innymi zadaniami.
    * Silnik o mocy 880 W - konstrukcja z wytrzymałym sprzęgłem napędowym w całości wykonanym z metalu, aby zaspokoić potrzeby najbardziej obleganych barów.
    * Sztaplowany pojemnik 1,8 l - odporny na uderzenia pojemnik z poliwęglanu z czytelną podziałką.
Blender specjalistyczny 0,88 kW z dzbankiem 1,8 l | HAMILTON BEACH, Fury - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Blender specjalistyczny 0,88 kW z dzbankiem 1,8 l | HAMILTON BEACH, Fury - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny