Cena netto:
87,75 zł 117,00 zł 117,00 zł
Cena brutto:
107,93 zł 143,91 zł 143,91 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 195 mm
szerokość 180 mm
wysokość 150 mm
pojemność: 0.8 l
materiał:
  • stal nierdzewna
  • żeliwo
kolor: czarny
pokrywa w komplecie: tak

Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia - Opis:

Dzbanek do serwowania herbaty wykonany z czarnego żeliwa o pojemności 0,8 litra. Posiada uchwyt, emaliowane wnętrze, wyjmowane sitko ze stali nierdzewnej i pokrywkę. Dzbanek marki APS o numerze katalogowym 10991 skierowany jest do restauracji, hoteli, kawiarni oraz innych lokali gastronomicznych a także gospodarstw domowych. Sprawdzi się podczas serwowania herbaty utrzymując ciepło przez długi czas. Jeden czajniczek wystarcza na dwie, trzy filiżanki. Żadnego elementu nie należy myć w zmywarkach. Działa również na kuchenkach indukcyjnych.
Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny