Kolorowe deski gastronomiczne do krojenia HACCP

Na Gastromania.pl znajdą Państwo najwyższej jakości deski gastronomiczne HACCP, które znacząco ułatwią codzienną pracę w kuchni i pomogą ją zorganizować. Kolorowe deski HACCP, które oferujemy, dostępne są w wielu formach i rozmiarach, co ułatwia wybór odpowiednich produktów, które będą spełniać wszystkie oczekiwania użytkowników. System HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point System) jest znany wszystkim, którzy działają w branży gastronomicznej i prowadzą swój własny lokal. To rodzaj narzędzia, którego zadaniem jest zarządzanie bezpieczeństwem żywności i metodą na ocenę zagrożeń podczas procesów produkcyjnych. W naszym asortymencie znajdą Państwo deski gastronomiczne HACCP, które uzyskały wszystkie certyfikaty i atesty.

Deski gastronomiczne HACCP: jak powinno się z nich korzystać?

By używanie desek było bezpieczne, a system bazujący na kolorach działał sprawnie, warto wiedzieć, jak powinien być używany. Każda deska jest dostępna w innym kolorze i należy ją stosować do konkretnej grupy produktów. Wyróżniamy deski brązowe, które są przeznaczone do gotowanego mięsa oraz wędlin, deski czerwone do surowego mięsa, deski białe do nabiału, deski niebieskie do ryb, deski zielone do warzyw oraz deski żółte, które są przeznaczone do surowego drobiu. Kolorowe deski do krojenia są najczęściej wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego: polipropylenu, który może mieć bezpośredni kontakt z żywnością.

Najwyższej jakości deski gastronomiczne HACCP dla gastronomii!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdują się najwyższej jakości deski gastronomiczne HACCP. Są to akcesoria będące podstawowym wyposażeniem każdej kuchni: zarówno tej profesjonalnej, jak i domowej. Sprawdzą się w restauracjach, kuchniach hotelowych, barach, pizzeriach, jadłodajniach i stołówkach, a także w szpitalach, szkołach i przedszkolach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzymy udanych zakupów!