Nowość Promocja

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel13 Donuts

25.363.87.0098


 • 226,21 zł z VAT 183,92 zł bez VAT 219,41 zł z VAT 178,41 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  219,41 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

ilość pól 8 szt.
materiał: tworzywo sztuczne, silikon, tritan
wymiary ciastka: 80x23 mm
średnica 80 mm

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - Opis

Zestaw do lodów, deserów i przystawek na patyczku Gel13 Donuts o średnicy 80 mm, szerokości 22,5 mm i objętości 86 ml z serii SteccoFlex produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Opatentowane rozwiązanie umożliwiające łatwe i przyjemne stworzenie 8 szt. deserów lodowych, sorbetów czy przystawek na patyczku o klasycznym kształcie amerykańskiego donuta (pączka) – idealne dla domu, lokalu gastronomicznego, cukierni, kawiarni, cateringu, bufetów szwedzkich oraz wszelkich manufaktur produkujących lody rzemieślnicze lub nietypowe przystawki. Jedynym ograniczeniem w stosowaniu formy na lody i przystawki na patyku 25.363.87.0098 jest wyobraźnia. Można myć w zmywarkach a elementy silikonowe stosować w piekarniku. Zestaw wykonany jest z tworzywa sztucznego i silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do 230°C. Zestaw obejmuje dwie formy silikonowe, tackę oraz 50 patyczków z tworzywa.

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - Opinie klientów

Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel13 Donuts