Nowość Promocja

Forma do pralin i czekoladek - serduszko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc

22.148.77.0065


 • 50,80 zł z VAT 41,32 zł bez VAT 49,28 zł z VAT 40,07 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  49,28 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

materiał: silikon
wymiary ciastka: 31x30x15 mm

Forma do pralin i czekoladek - serduszko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - Opis

Forma do czekoladek i pralin My Love produkcji włoskiej firmy Silikomart została stworzona z najlepszej jakości tworzywa sztucznego, aby zapewnić komfort używania i szeroką gamę możliwości – nadaje się do użytku w temperaturach od -60 do +230 C. Silikonowa foremka 22.148.77.0065 składa się z 12 elementów w kształcie serduszek 3D o wymiarach 12×8 mm i pojemności 8 ml w których stworzyć można trójwymiarowe czekoladki oraz praliny – również z nadzieniem. Forma charakteryzuje się wysokim poziomem elastyczności, przez co nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo praktyczna. Produkt polecany jest dla profesjonalnych cukierników oraz domowych użytkowników.

Forma do pralin i czekoladek - serduszko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - Opinie klientów

Forma do pralin i czekoladek - serduszko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Forma do pralin i czekoladek - serduszko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma do pralin i czekoladek - serduszko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc