Silikonowa forma do przystawek, marchewka, 12x 78x23x23 mm | SILIKOMART, Carota 20

36.328.36.0065


  • 73,98 zł z VAT 60,15 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

ilość pól 12 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 78x23x23 mm
pojemność 0.24 l

Silikonowa forma do przystawek, marchewka, 12x 78x23x23 mm | SILIKOMART, Carota 20 - Opis

Silikonowa forma do przystawek, marchewka Carota 20 o wymiarach 78×23×23 mm i pojemności 30 ml (wymiary oraz pojemność są podane dla jednej sztuki gotowego elementu), z serii Naturae produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Forma opracowana we współpracy kucharką z tytułem Masterchef Vivianą Varese, umożliwia stworzenie 12 szt. elementów z których można wykonać przystawki o kształcie marchwi. Pozwala uzyskać eleganckie, oryginalne produkty – idealne lokali gastronomicznych, firm cateringowych oraz dla domu. Doskonale sprawdzi się na wystawnych przyjęciach, bankietach. Forma do przystawek 36.328.36.0065 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i świetnie nadaje się do użycia w piekarniku, mikrofalówkach, lodówkach, zamrażarkach czy zmywarkach. Wykonanie z najwyższej jakości silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Silikonowa forma do przystawek, marchewka, 12x 78x23x23 mm | SILIKOMART, Carota 20 - Opinie klientów

Silikonowa forma do przystawek, marchewka, 12x 78x23x23 mm | SILIKOMART, Carota 20 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Silikonowa forma do przystawek, marchewka, 12x 78x23x23 mm | SILIKOMART, Carota 20 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Silikonowa forma do przystawek, marchewka, 12x 78x23x23 mm | SILIKOMART, Carota 20

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.