Nowość Promocja

Forma na ciastka, lizaki, czekoladki 4 x spirala + 50 patyczków | SILIKOMART, Lolli Pop

25.701.00.0060


  • 113,54 zł z VAT 92,31 zł bez VAT 108,45 zł z VAT 88,14 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 12 mm
ilość pól 4 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 72 mm
ilość w komplecie 2 szt.

Forma na ciastka, lizaki, czekoladki 4 x spirala + 50 patyczków | SILIKOMART, Lolli Pop - Opis

Silikonowa forma na ciastka, lizaki, czekoladki, żelki na patyku 8 szt. o okrągłych kształtach Lolli Pop produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarach: 72×12 mm i pojemności 45 ml, mieści 8 sztuk wyrobów. Zestaw zawiera 50 sztuk papierowych patyczków i umożliwia stworzenie płaskich, okrągłych lizaków, żelek, czekoladek i ciastek na patyku w różnych kolorach, o unikalnej teksturze. Produkt doskonale sprawdzi się na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych, a także w domu. Doskonałe dla lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarni, firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na ciastka, lizaki, czekoladki na patyku 25.701.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma na ciastka, lizaki, czekoladki 4 x spirala + 50 patyczków | SILIKOMART, Lolli Pop - Opinie klientów

Forma na ciastka, lizaki, czekoladki 4 x spirala + 50 patyczków | SILIKOMART, Lolli Pop - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma na ciastka, lizaki, czekoladki 4 x spirala + 50 patyczków | SILIKOMART, Lolli Pop - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma na ciastka, lizaki, czekoladki 4 x spirala + 50 patyczków | SILIKOMART, Lolli Pop

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.