Cena netto:
151,02 zł 158,98 zł 158,98 zł
Cena brutto:
185,75 zł 195,55 zł 195,55 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 115 mm
szerokość 80 mm
wysokość 140 mm
ilość pól: 7 szt.
materiał: silikon
kod EAN: 8051085120789

Forma silikonowa do masy cukrowej lub czekolady w kształcie ryby | SILIKOMART, SugarFlex Gold - Opis:

Silikonowa forma produkcji włoskiej firmy Silikomart, która dzięki innowacyjnym technologiom stworzyła produkt nadający się do pracy w lodówkach, szybkoschładzarkach oraz zamrażarkach, przy użyciu masy cukrowej, marcepanu, lukru plastycznego, bądź czekolady. Foremka sprawdzi się do tworzenia ozdób dekoracyjnych na ciasta i torty w profesjonalnych punktach cukiernicych oraz w wytwórstwie domowym. Można myć w zmywarkach.
Forma silikonowa do masy cukrowej lub czekolady w kształcie ryby | SILIKOMART, SugarFlex Gold - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Forma silikonowa do masy cukrowej lub czekolady w kształcie ryby | SILIKOMART, SugarFlex Gold - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny