Cena netto:
708,75 zł 945,00 zł 945,00 zł
Cena brutto:
871,76 zł 1162,35 zł 1162,35 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 330 mm
średnica: 400 mm
pojemność: 40 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Garnek średni z satynowanej stali nierdzewnej 40 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opis:

Garnek średni o pojemności 40 l, wysokości 33 cm, średnicy 40 cm oraz indeksie 2104/400 ze satynowej stali nierdzewnej o grubości 1,2 mm, niemieckiej firmy Contacto - wiodącego producenta oraz importera wysokiej jakości artykułów gastronomicznych. Naczynie znajdzie zastosowanie na stołówkach, w hotelach, restauracjach, ale również i w domowej kuchni. Wykonana ze stali nierdzewnej podstawa o grubości 7 mm typu sandwich, z aluminiowym rdzeniem, magazynuje i równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni dna garnka, co zmniejsza prawdopodobieństwo przypalenia dania, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie naczynia na każdym rodzaju palnika - także na płycie indukcyjnej. Odpowiednio oddalone uchwyty zapewniają dobre chłodzenie i bezpieczeństwo podczas użytkowania, a specjalnie wyprofilowane ranty ułatwiają nalewanie.

Nierdzewny, średni garnek na indukcję Contacto, o indeksie 2104/400, przystosowany jest do mycia w specjalistycznych zmywarkach przemysłowych oraz do użytku na profesjonalnych kuchniach indukcyjnych dla gastronomii. Produkt zaleca się czyścić detergentami i szczotkami przeznaczonymi do stali szlachetnej. Producent przypomina, aby nigdy nie stawiać pustego naczynia na włączonej płycie grzejnej oraz przenosić go trzymając za oba uchwyty.
Garnek średni z satynowanej stali nierdzewnej 40 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Garnek średni z satynowanej stali nierdzewnej 40 l | CONTACTO, Seria 2100 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny