Cena netto:
226,13 zł 301,50 zł 301,50 zł
Cena brutto:
278,13 zł 370,85 zł 370,85 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 250 mm
średnica: 240 mm
pojemność: 10 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Garnek wysoki z satynowanej stali nierdzewnej z pierścieniem polerowanym 10 l | CONTACTO, Seria 2200 - Opis:

Garnek wysoki o pojemności 10 l, wysokości 25 cm oraz o średnicy 24 cm. Garnek nierdzewny 2201/240 wykonany jest ze satynowej stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm z polerowanym pierścieniem i dnem, przez niemiecką firmę Contacto - wiodącego producenta oraz importera wysokiej jakości artykułów gastronomicznych. Seria produktów Cookware 2200 łączy wysoką jakość z nowoczesnym design-em. Naczynie znajdzie zastosowanie w jadłodajniach, w hotelach, kuchniach zakładowych, ale również i w domowej kuchni. Wykonana ze stali nierdzewnej podstawa o grubości 6 mm typu sandwich, z aluminiowym rdzeniem, magazynuje i równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni dna garnka, co zmniejsza prawdopodobieństwo przypalenia dania, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie naczynia na każdym rodzaju palnika - także na płycie indukcyjnej. Odpowiednio oddalone uchwyty zapewniają dobre chłodzenie i bezpieczeństwo podczas użytkowania, a specjalnie wyprofilowane ranty ułatwiają nalewanie.

Nierdzewny garnek wysoki, o indeksie 2201/240, przystosowany jest do mycia w specjalistycznych zmywarkach przemysłowych oraz do użytku na profesjonalnych kuchniach indukcyjnych dla gastronomii. Produkt zaleca się czyścić detergentami i szczotkami przeznaczonymi do stali szlachetnej. Producent przypomina, aby nigdy nie stawiać pustego naczynia na włączonej płycie grzejnej oraz przenosić go trzymając za oba uchwyty.
Garnek wysoki z satynowanej stali nierdzewnej z pierścieniem polerowanym 10 l | CONTACTO, Seria 2200 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Garnek wysoki z satynowanej stali nierdzewnej z pierścieniem polerowanym 10 l | CONTACTO, Seria 2200 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny