Cena netto:
45,11 zł 46,50 zł 46,50 zł
Cena brutto:
55,49 zł 57,20 zł 57,20 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 43 mm
średnica: 94 mm
ilość w komplecie: 4 szt.
materiał: porcelana
kolor: czarny
cena za: sztukę
gwarancja na obtłuczenia: nie

Ramekin 9,4 cm, czarny | REVOL, French Classique - Opis:

Ramekin o średnicy 9,4 cm z linii French Classique to produkt francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Revol łączy doświadczenie ze świeżym podejściem do projektowania tworząc naczynia funkcjonalne i zachwycające swoimi kształtami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz termicznej. Powierzchnia o niskiej porowatości nie przyswaja zanieczyszczeń i ułatwia zachowanie czystości. French Classique to kolekcja naczyń, której projekt wywodzi się z bogatej historii kuchni francuskiej, połączonej z nowoczesnym wykończeniem. Linia ta doskonale nadaje się do serwowania sufletów, tart, oraz wielu tradycyjnych francuskich dań. Czarny ramekin Revol o klasycznym kształcie doskonale sprawdzi się w każdej restauracji i hotelu a także w kawiarni, na bankiecie czy w cateringu, będzie niezastąpiony do podawania dań śniadaniowych jak i przystawek oraz deserów. Ramekin 9,4 cm French Classique RV-644695-4 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych: restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 4 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Ramekin 9,4 cm, czarny | REVOL, French Classique - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Ramekin 9,4 cm, czarny | REVOL, French Classique - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny