Cena netto:
73,62 zł 75,90 zł 75,90 zł
Cena brutto:
90,55 zł 93,36 zł 93,36 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
powłoka: brak
kod EAN: 8711369589007

Części zamienne do syfonu do bitej śmietany | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Zestaw części zamiennych do syfonu do bitej śmietany, o numerze katalogowym 589007, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni. W zestawie znajduje się 8 wysokiej jakości części – uszczelka do głowicy, adapter do dyszy, uchwyt na naboje z N2O, dysza prosta oraz płaska, zawór, dysza typu „Tulipan” oraz szczoteczka do czyszczenia części. Doskonale sprawdzą się w cukierniach, kawiarniach czy piekarniach posiadających syfony do śmietany Hendi 588369 oraz 588376.
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny