Cena netto:
28,50 zł 30,00 zł 30,00 zł
Cena brutto:
35,06 zł 36,90 zł 36,90 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.36 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: kremowy
cena za: sztukę
element zastawy: kubek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Kubek niesztaplowany 360 ml | ARIANE, Prime - Opis:

Porcelanowy kubek niesztaplowany o pojemności 360 ml marki Ariane to reprezentant szerokiej serii Prime. Ponadczasowa, funkcjonalna zastawa z lekką nutką finezji autorstwa Mikaeli Dorfel, dzięki wielorakiej ilości kształtów i rozmiarów daje nieograniczone możliwości w prezentacji potraw. Kubek niesztaplowany z białej porcelany dedykowany jest do każdej restauracji a'la carte i każdego hotelu chcących serwować potrawy w eleganckiej i nowoczesnej formie. Idealny jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Porcelanowy kubek niesztaplowany Prime 360 ml 288670 dystrybuowany jest na terenie Polski przez Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kubek niesztaplowany 360 ml | ARIANE, Prime - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kubek niesztaplowany 360 ml | ARIANE, Prime - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny